Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Stypendyści Gimnazjum

 

Rok szkolny 2015-16

STYPENDIUM    NAUKOWE

LP

Imię nazwisko

Średnia ocen

Ocena  z zachowania

1

Dominika Cieśla

5,00

Bardzo dobre

 

II  semestr 2014-15  (13 stypendiów )

( 9 naukowych)

Lp.

Imię nazwisko

Klasa

Średnia

1

Adrianna Szaruga

3a

5,56

2

Magdalena Zając

3a

5,38

3

Daniel Kułaga

3a

5,38

4

Gabriela Maria Jankowska

3a

5,50

5

Eryk Mikos

3a

5,50

6

Mateusz Szaruga

2a

5,21

7

Paweł Wałach

3a

5,13

8

Dominika Cieśla

2a

5,08

9

Maciej Kołodziejek

1a

5,00

 

(4 sportowe )

Lp.

Imię nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

1

Kamil Wawer

2a

Za reprezentowanie szkoły w drugim semestrze roku szkolnego 2014/2015 oraz zajęcie II miejsca w Rejonowych Indywidualnych Zawodach LA w biegu na 300m i III miejsca  Rejonowych Zawodach LA w sztafecie szwedzkiej

2

Artur Owczarz

2b

Za reprezentowanie szkoły w drugim semestrze roku szkolnego 2014/2015 oraz zajęcie III miejsca w Rejonowych Zawodach LA w sztafecie szwedzkiej 

3

Krystian Kułaga

3b

Za reprezentowanie szkoły w drugim semestrze roku szkolnego 2014/2015 oraz zajęcie III miejsca w Rejonowych Indywidualnych Zawodach LA w rzucie oszczepem

4

Łukasz Popiołek

3b

Za reprezentowanie szkoły w drugim semestrze roku szkolnego 2014/2015 oraz zajęcie III miejsca w  Rejonowych Zawodach LA w sztafecie szwedzkiej 

 

 

I semestr/2014-15  ( 8 stypendiów )

Stypendia naukowe -7

Lp.

Imię nazwisko

Klasa

Średnia

1

Adrianna Szaruga

3a

5,33

2

Paweł Wałach

3a

5,00

3

Gabriela Maria Jankowska

3a

5,13

4

Eryk Mikos

3a

5,20

5

Dominika Cieśla

2a

5,00

6

Mateusz Szaruga

2a

5,07

7

Daniel Kułaga

3a

5,07

 

Stypendia sportowe -1

Lp.

Imię nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

1

Karol Kozak

3b

 I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach LA w biegach przełajowych .

 

 

Rok 2013/2014: 

STYPENDIA   NAUKOWE

Klasa 1a

LP

Imię nazwisko

Średnia ocen

Ocena  z zachowania

1

Dominika Cieśla

5,31

wzorowe

 Klasa 2a

LP

Imię nazwisko

Średnia ocen

Ocena  z zachowania

2

Adrianna Szaruga

5,36

wzorowe

3

Gabriela Maria Jankowska

5,29

wzorowe

4

Eryk Mikos

5,23

wzorowe

5

Paweł Wałach

5,07

wzorowe

6

Magdalena Gabriela Zając

5,00

wzorowe

7

Daniel Kułaga

5,00

wzorowe

 Klasa 3b

LP

Imię nazwisko

Średnia ocen

Ocena  z zachowania

8

Bartosz Gęca

5,13

bardzo dobre

9

Szymon Rybak

5,13

Wzorowe

 

stypendia sportowe

 

Klasa 2b

LP

Imię nazwisko

Ocena  z zachowania

   OSIAGNIĘCIA    SPORTOWE

1

Karol Kozak

dobre

Sztafeta szwedzka- I miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w Puławach

2

Łukasz Popiołek

dobre

Sztafeta szwedzka- I miejsce w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w Puławach

 

Klasa 3a

LP

Imię nazwisko

Ocena  z zachowania

   OSIAGNIĘCIA    SPORTOWE

3

Bartek Jeżyna

wzorowe

I miejsce w powiatowych zawodach la– bieg na 300m

I miejsce w Powiatowych zawodach LA sztafecie szwedzkiej

II miejsce w rejonowych zawodach LA– bieg na 300m

 

Klasa 3b

LP

Imię nazwisko

Ocena  z zachowania

   OSIAGNIĘCIA    SPORTOWE

4

Przemek Jaroń

dobre

I miejsce w powiatowych zawodach LA  –rzut oszczepem

I miejsce w rejonowych  zawodach LA  –rzut oszczepem

Klasa 3c

 

LP

Imię nazwisko

Ocena  z zachowania

   OSIAGNIĘCIA    SPORTOWE

5

Rybak  Szymon

wzorowe

I miejsce w powiatowych zawodach la  – sztafeta szwedzka

 

 

 

 

Rok 2012/2013:

 

Semestr I:

Stypendia naukowe:

  1. Gabriela Jankowska 5,38
  2. Aleksandra Goluch 5,21
  3. Izabella Walaszek 5,14
  4. Anna Szymanek 5,07
  5. Paweł Wałach 5,00

 

Semestr II:

Stypendia naukowe:

  1. Gabriela Jankowska 5,38
  2. Adrianna Szaruga 5,15
  3. Karolina Szymanek 5,00
  4. Aleksandra Goluch 5,21
  5. Paweł Wałach 5,15
  6. Magdalena Zajac 5,08
  7. Daniel Kułaga 5,00
  8. Eryk Mikos 5,00
  9. Anna Szymanek 5,07
  10. Izabella Walaszek 5,00

 

Stypendia sportowe:

  1. Łukasz Michowski
  2. Eryk Joński
  3. Michał Jaśkowski

 

Nagrody Dyrektora- Talent Roku:

  • Polak Klaudia, Chorbot Patryk - w kategorii wokalistka roku
  • Jakub Kuta - w kategorii najwyższy wynik Egzaminu Gimnazjalnego

 

 

 

Rok 2011/2012:

Semestr I:

Stypendia naukowe:

  1. Izabella Walaszek 5,07
  2. Anna Szymanek 5,07
  3. Aleksandra Beczek 5,00
  4. Karolina Szymanek 5,00
  5. Aleksandra Goluch 5,00

 

Stypendia sportowe:

  1. Zuzanna Żuraw
  2. Aleksandra Beczek
  3. Izabella Walaszek
  4. Karolina Jedut
  5. Kornelia Krawczak
  6. Angelika wiejak
  7. Wioletta Pieńkosz
  8. Daria Sadowska
  9. Sylwia Zarychta
  10. Aleksandra Kuba

Semestr II:

Stypendia naukowe:

  1. Anna Szymanek 5,20
  2. Izabella Walaszek 5,20
  3. Karolina Szymanek 5,07
  4. Aleksandra Goluch 5,07
  5. Magdalena Mizura 5,07
  6. Justyna Wałach 5,07
  7. Tomasz Rułka 5,00

Stypendia sportowe:

  1. Damian Borek
  2. Maksymilian Szaruga
  3. Albert Siedlec
  4. Mikołaj Kamola
  5. Mateusz Kawka
  6. Michał Jaśkowski
  7. Eryk Joński
  8. Aleksandra Kuba
  9. Agata Góra
  10. Łukasz Michowski
  11. Rafał Kędziora

Nagrody Dyrektora- Talent Roku:

  • Justyna Grzelak- w kategorii wokalistka roku
  • Tomasz Rułka- w kategorii najwyższy wynik Egzaminu Gimnazjalnego
  • Magdalena Mizura, Patrycja Borzęcka- w kategorii humoru szkolnego

 

 

Rok 2010/2011:

Semestr I:

Stypendia naukowe:

  1. Kamila Chabros 5,15
  2. Aleksandra Chachaj 5,00
  3. Izabella Wlaszek 5,00
  4. Aleksandra Goluch 5,00
  5. Katarzyna Szymanek 5,00
  6. Damian Rybak 5,00

Stypendia sportowe:

  1. Zuzanna Żuraw
  2. Sylwia Zarychta
  3. Wioletta Pieńkosz
  4. Aleksandra Beczek
  5. Izabella Walaszek
  6. Zuzanna Żuraw
  7. Kornelia Krawczak
  8. Karolina Jedut
  9. Klaudia Adasik
  10. Daria Sadowska
  11. Katarzyna Głuch
  12. Monika Goluch
  13. Łukasz Michowski

Semestr II:

Stypendia naukowe:

  1. Emilia Pietrzyk 5,38
  2. Aleksandra Chachaj 5,38
  3. Kamila Chabros 5,31
  4. Anna Rybak 5,19
  5. Izabella Wlaszek 5,13
  6. Katarzyna Kuna 5,13
  7. Anna Gęca 5, 13
  8. Aleksandra Beczek 5,07
  9. Karolina Szymanek 5,07
  10. Aleksandra Goluch 5,07
  11. Aneta Łopatek 5,06
  12. Paulina Rułka 5,06
  13. Zuzanna Żuraw 5,00
  14. Anna Osiak 5,00
  15. Katarzyna Szymanek 5,00
  16. Magdalena Mizura 5,00
  17. Agnieszka Wiejak 5,00
  18. Dominika Stalęga 5,00
  19. Agata Wawer 5,00
  20. Damian Rybak 5,00

 

Stypendia sportowe:

  1. Anna Osiak
  2. Zuzanna Żuraw
  3. Katarzyna Szymanek
  4. Aleksandra Kuba
  5. Sylwia Zarychta
  6. Maksymilian Szaruga
  7. Damian Borek
  8. Tomasz Rułka
  9. Rafał Kędziora
  10. Mateusz Jaroń
  11. Agnieszka Wiejak
  12. Marek Kusio
  13. Jan Szczepaniak
  14. Daniel Ziemka
  15. Mateusz Kamola
  16. Kamila Pieńkosz
  17. Dagmara Rogala
  18. Anna Rybak

Nagrody Dyrektora- Talent Roku:

  • Justyna Grzelak- w kategorii muzyczne odkrycie roku
  • Aleksandra Chachaj, Anna Gęca- w kategorii najwyższy wynik Egzaminu Gimnazjalnego

 

 

Rok szkolny 2009/2010

 

Semestr I

Stypendia naukowe:

  1. Bartłomiej Bogusz 5, 23
  2. Paulina Rułka 5,20
  3. Aleksandra Chachaj 5,20
  4. Patrycja Kowalik 5,00
  5. Daniel Jeżyna 5,00
  6. Emilia Pietrzyk 5, 00
  7. Kamila Chabros 5,00

Stypendia sportowe:

  1. Kamila Kozłowska
  2. Aleksandra Kuba
  3. Sylwia Zarychta

Semestr II:

Stypendia naukowe:

  1. Emilia Pietrzyk 5, 31
  2. Bartłomiej Bogusz 5, 25
  3. Paweł Olszewski 5,25
  4. Paulina Raczyńska 5, 20
  5. Aleksandra Chachaj 5,19
  6. Kinga Wawer 5,13
  7. Katarzyna Szymanek 5,13
  8. Katarzyna Bernat 5,07
  9. Daniel Jeżyna 5,07
  10. Patrycja Kowalik 5,06
  11. Kamila Kozłowska  5,06
  12. Konrad Stalęga 5,06
  13. Kamila Chabros 5,06
  14. Aneta Łopatek 5,06
  15. Olga Szymonik 5,00
  16. Tomasz Kamola 5,00
  17. Paulina Rułka 5,00
  18. Anna Gęca 5,00
  19. Magdalena Mizura 5,00

Stypendia sportowe:

  1. Kamila Kozłowska
  2. Dominika Lipnicka



 

Do wakacji pozostało:

Time left:
5 5
7 7
Days
0 0
9 9
Hours
5 5
2 2
Minutes
1 1
7 7
Seconds



Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.