Developed in conjunction with Ext-Joom.com

"Szkoły równych szans w Gminie Żyrzyn"

Projekt realizowany od dnia 01.11.2009r. do dnia 30.04.2010r. przez Gminę Żyrzyn/Samorządową Administrację Placówek Oświatowych w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych Podziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Od 1 grudnia 2009 r. w trzech szkołach podstawowych oraz w gimnazjum na terenie Gminy Żyrzyn rozpoczęły się zajęcia dla uczniów w ramach programu „Celem głównym projektu jest wyrównywanie dysproporcji edukacyjnych  uczniów z terenu Gminy Żyrzyn. Projekt realizowany będzie  do końca kwietnia 2011 r.

W naszej szkole do pracy przy projekcie zaangażowało się 20 nauczycieli (pracowników tej szkoły),

Nauczyciele zaoferowali szeroki wachlarz zajęć dla uczniów z różnymi potrzebami
i zainteresowaniami;

zajęcia sportowe (piłka siatkowa ,pływanie, turystyczno-rekreacyjne)

zajęcia powtórzeniowe dla klas trzecich (j. polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia,

j. angielski, geografia )

ponadto odbywać się będę zajęcia teatralne ,muzyczno -wokalne ,preorientacja zawodowa

zaplanowane zostały wyjazdy do teatr Bufo ,Studio. Roma  do Warszawy

zaplanowano wyjazdy na mecze  piłki siatkowej  do Łodzi

W ramach projektu szkoła została wyposażona  w telewizor, odtwarzacz DVD, radioodtwarzacz CD, zakupiono sprzęt sportowy,Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.