Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Sport

Srebrne sztafety

W dniu 28.09.2012 (piątek) nasi gimnazjaliści wzięli udział w powiatowych ,drużynowych biegach przełajowych  , które odbyły się w Puławach przy szkole podstawowej nr6 .

Reprezentacja dziewcząt

( Kornelia Krawczak , Karolina Jedut , Dominika Michowska , Zuzanna Żuraw , Dominika Goluch , Aleksandra Beczek , Weronika Szaruga , Anna Szlendak , Diana Gębal , Daria Sadowska)

i chłopców

(Eryk Joński , Kamil Popiołek , Paweł Furtak , Paweł Ryszko , Łukasz Michowski , Mateusz Głuch , Rafał  Kowalczyk , Bartek Wawer , Mateusz Kawka , Michał Jaśkowski , Jakub Biernat , Damian Sławek , Kamil Kozak)   z dużymi nadziejami jechała na zawody .

Dziewczęta broniły II miejsca uzyskanego rok wcześniej . Natomiast dobre wyniki uzyskiwane przez chłopców podczas przygotowań wskazywały na możliwość osiągnięcia przez nich bardzo dobrych rezultatów.

Czytaj więcej: Srebrne sztafety

Tenis stołowy

W poniedziałek 23 stycznia w Nałęczowie odbyły się powiatowe zawody w drużynowim tenisie stołowym. Nasze gimnazjum wystawiło oczywiście drużyny chłopców(Mariusz Markiewicz, Michowski Łukasz) i dziewcząt(Ola Kuba, Sylwia Zarychta).  Nasze gimnazjum było jednym z główcnych pretendentów do medalu. Dziewczyny po zaciętej walce uległy tylko gimnazjum nr 4 z Puław i zajęły II miejsce premiowane awansem do turnieju rejonnowego. Natomiast chłopcy niestety po słabym występie odpadli z turnieju po fazie grupowej i ostatecznie zostali sklasyfitowani na V miejscu.

Halowa piłka nożna

Dnia 10 stycznia 2012 roku odbyły się zawody w piłkę halową w Kurowie. W zawodach uczestniczyło pięć drużyn. Drużyna reprezentująca nasze gimnazjum zajęła tam drugie miejsce, ulegając jedynie gospodarzom. W skład drużyny wchodzili : Albert Siedlec, Max Szaruga, Mikołaj Kamola, Damian Borek, Krzysztof Olszak, Michał Jaśkowski, Czarek Jóźwicki, Łukasz Michowski oraz Artur Rybak. Gratulujemy!

Czytaj więcej: Halowa piłka nożna

Siatkówka plażowa

Plażówka narodziła się na hawajskiej plaży Waikiki w 1915 roku, kiedy George David Center wyznaczył boisko, postawił siatkę i wraz z przyjaciółmi rozegrał pierwszy w historii mecz.

 

Początkowo była to zabawa i forma spędzania wolnego czasu. Siedem lat później powstał pierwszy klub Santa Monica Beach Club. W 1927 roku w Kalifornii było ich już pięć, i stan ten stawał się mekką siatkarzy plażowych.

 

Czytaj więcej: Siatkówka plażowa

Piłka Siatkowa

Nasi panowie powtórzyli sukces dziewcząt i zdobyli w piątek wicemistrzostwo powiatu w piłce siatkowej. Również gratulujemy!!

Piłka Siatkowa

Nasze dziewczęta zajęły dzisiaj drugie miejsce w piłce siatkowej na szczeblu Powiatu. W decydującym meczu przegrały niestety z "dziewiątką". Mimo wszystko gratulujemy niewątpliwego sukcesu. Więcej szczegółów w krótce. W galerii zdjęcia z wcześniejszych zawodów.

More Articles...

Strona 1 z 2Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.