Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Podsumowanie I semestru 2015/16

Średnia szkoły: 3,34                                                            Frekwencja szkoły: 93,68%

Średnie klas:                                                                          Frekwencja klas:

 klasa Ia- 3,85                                                                        klasa I a – 92,84%

klasa Ib – 3,53                                                                       klasa I b – 97,27%

klasa Ic- 3,39                                                                         klasa I c -93,09%

klasa IIa- 3,11                                                                        klasa II a- 94,16%

klasa IIb- 2,98                                                                        klasa II b – 89,30%

klasa IIc- 2,94                                                                        klasa II c – 94,70%

klasa IIIa – 3,58                                                                     klasa III a – 92,80%

klasa IIIb- 3,43                                                                       klasa III b – 95,30%

 

 

Uczniowie z najwyższą średnią z poszczególnych klas:

Klasa I a

Bartek Kukier - średnia ocen  4,71

Kacper Chabros- średnia ocen 4,64

Weronika Gałek – średnia ocen 4,64

Emilia Miazga- średnia ocen 4,64

Adrian Wasiak- średnia ocen 4,14

Aleksandra Sumorek – średnia ocen 4,07

Sandra Gogacz- średnia ocen 4,00

Klasa I b

Weronika Staniak- średnia ocen  4,93

Dorota Pataj- średnia ocen 4,64

Izabella Furtak- średnia ocen 4,36

Natalia Mizak – średnia ocen 4,14

Julia Fiborek- średnia ocen 4,07

Julia Kula – średnia ocen 4,07

Klasa I c

Martyna Mitura- średnia ocen  4,29

Anna Grad- średnia ocen 4,07

 

 

Klasa II a

Maciej Kołodziejek- średnia ocen  4,50

Olga Goluch- średnia ocen 4,31

Klasa II c

Patrycja Goluch- średnia ocen 4,62

 

 

Klasa III a

Dominika Cieśla- średnia ocen  5,00

Mateusz Szaruga- średnia ocen 4,87

Katarzyna Jaremek – średnia ocen 4,67

Dominik Cybula- średnia ocen 4,47

Arkadiusz Stachyra – średnia ocen 4,13

Wojciech Wójcik – średnia ocen 4,07

Karolina Kozak – średnia ocen 4,00

Klasa III b

Maja Głuch- średnia ocen 4,40

Anita Rybak – średnia ocen 4,27

Dominika Guz – średnia ocen 4,20

Szymon Kędziora – średnia ocen 4,20

Kamila Rułka – średnia ocen 4,20

Przemysław Puchała – średnia ocen 4,13

Paulina Wawer – średnia ocen 4,00

 

Stypendyści

stypendia naukowe:

               Dominika Cieśla - klasa III a średnia 5,00

 

Uczniowie z zachowaniem wzorowym:

Weronika Staniak – klasa I b

Dorota Pataj– klasa I b

Izabella Furtak– klasa I b

 Natalia Freliga– klasa I c

Maciej Kołodziejek – klasa II a

Olga Goluch– klasa II a

Aleksandra Jędrzejczak– klasa II b

Maja Głuch– klasa III b

Dominika Guz – klasa III b

Klaudia Korpysa– klasa III b

Łukasz Miazga– klasa III b

Kamila Rułka– klasa III b

Anita Rybak – klasa III b

Paulina Wawer– klasa III b

Weronika Wiak– klasa III b

 

 

Uczniowie ze 100% frekwencją:

 

                           Patryk Cybula – I a

                           Aleksandra Sumorek- I a

                           Paulina Dedera – I b

                           Jakub Kowalik – I b

                           Aleksandra Micka – I b

                           Natalia Mizak – I b

                           Jakub Stachyra – I b

                           Julka Adasik – I c

                           Anna Grad – I c

                           Natalia Kaźmierczak – I c

                           Marzena Walencik – II a

                           Jakub Garbacz – II c

                           Patrycja Goluch – II c

                           Paweł   Grobel – II c

                           Dominik Cybula – III a

                           Mateusz Szaruga – III a

                           Kamil Wawer – IIIa

                           Maja Głuch – III b

                           Piotr Grad – III b

                           Mateusz Kowalczyk – III b

                           Andrzej Majcher – III b

                           Karol Miazga – III b

                           Mateusz Miazga – III b

                           Karol Szlendak – III b

 

 

Osiągnięcia:

Osiągnięcia szkolne, międzyszkolne, międzygminne 1 semestr 2015/16

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

I miejsce w międzygminnych zawodach indywidualnych w tenisa stołowego

29.09.2015r.

Olga Ziarek  2c, Wawer Kamil 3a

M. Pokora, T. Bielawski

2

II miejsce w międzygminnych zawodach indywidualnych w tenisa stołowego

29.10.2015r.

Łukasz Miazga 3b

M. Pokora

3

IV miejsce w międzygminnych zawodach indywidualnych w tenisa stołowego

29.10.2015r

Biernat Aleksandra 2b

M. Pokora

4

V miejsce w międzygminnych zawodach indywidualnych w tenisa stołowego

29.10.2015r

Stalęga Mariusz 2c

T. Bielawski

5

II miejsce w międzygminnych zawodach drużynowych w tenisa stołowego

14.01.2016r.

Ziarek Olga 2b, Biernat Aleksandra2b

M.Pokora

6

I miejsce w międzygminnych zawodach drużynowych w tenisa stołowego

14.01.2016r.

Wawer Kamil 3a , Stalęga Mariusz 2c, Miazga Łukasz 3b

M. Pokora

T. Bielawski

7

Szkolny konkurs czytelniczy „Warto przeczytać”

30.10.2015

Natalia Mizak. Kl. Ic, Weronika Matysiak kl. II c, Klaudia Korpysa  kl. IIIb

B. Madoń

B. Matyjanka

A. Leńczowska

I.Szulikowska-Tomaszewska

Osiągnięcia powiatowe

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

III miejsce w powiatowych drużynowych biegach przełajowych w Puławach

05.10 2015

Wawer Bartek , Owczarz Artur , Kapusta Kamil , Kamola Krzysztof , Szaruga Mateusz , Wawer Kamil , Ciećko Daniel , Kowalczyk Mateusz , Trybuła Mateusz , Grodek Michał

Monika Pokora

Tomasz Bielawski

2

II miejsce w powiatowym turnieju w tenisa stołowego

05.11.2015

Stalęga Mariusz

T. Bielawski

Osiągnięcia rejonowe

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

Konkurs przedmiotowy z j.polskiego –etap okręgowy

02.12.2015

Klaudia Korpysa 3B

I.Szulikowska- Tomaszewewska

2

Konkurs przedmiotowy z j.angielski –etap okręgowy

 

Arkadiusz Stachyra

Wojciech Wójcik

I.Saran

Osiągnięcia wojewódzkie

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

II miejsce  w V Wojewódzkim Konkursie Antytytoniowym „Nikotynie NIE!!” organizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Puławach – kategoria wiersz

19.11.2015

Klaudia Korpysa IIIb

J. Prończuk

     

Osiągnięcia ogólnopolskie

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Grudzień 2015

Filip Mączka

Iwona Saran

2

Ogólnopolski konkurs „ Zaproś C. J. Daugherty do swojej szkoły”       ( film promujący jej twórczość) organizowany przez Wydawnictwo Otwarte w Krakowie , w wyniku którego szkołę odwiedziła pisarka. Dodatkowo biblioteka wzbogaciła się o 30 książek.

10.10.2015

Katarzyna Jaremek kl. IIIa

Dominika Guz kl. IIb

Klaudia Rułka kl. IIIb

Klaudia Korpysa kl. IIIb

B. Madoń

 



Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.