Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Podsumowanie semestru

Stypendia naukowe:


1.    Dominika Cieśla kl. 1a -średnia 5,15
2.    Gabriela Jankowska kl. 2a- średnia 5,07
3.    Adrianna Szaruga kl. 2a- średnia 5,07
4.    Anna Szymanek kl. 3a- średnia 5,07 




Najlepsi uczniowie w klasach według średniej
 

Klasa 1a
1.    Dominika Cieśla 5,15
2.    Dominik Cybula 4,77
3.    Arkadiusz Stachyra średnia 4,58
4.    Mateusz Szaruga 4,54
5.    Karolina Kozak 4,31
6.    Wojciech Wójcik 4,31
7.    Julia Goluch 4,23
8.    Katarzyna Jaremek 4,08
9.    Mateusz Kapusta 4,0


Klasa 1b
1.    Paulina Wawer 4,62
2.    Maja Głuch 4,46
3.    Kamila Rułka 4,15
4.    Szymon Kędziora 4,07
5.    Artur Owczarz 4,07

Klasa 2a
1.    Gabriela Jankowska 5,07
2.    Adrianna Szaruga 5,07
3.    Patryk Kubak 4,64
4.    Eryk Mikos 4,64
5.    Paweł Wałach 4,64
6.    Magdalena Zając 4,64
7.    Daniel Kułaga 4,57
8.    Kamil Kubak 4,5
9.    Arkadiusz Kuba 4,29
10.    Michał Kot 4,21
11.    Kamil Cieśla 4,21


Klasa 2b
1.    Natalia Pataj 4,21
2.    Krystian Kułaga 3,86
3.    Magdalena Przewłoka 3,86


Klasa 2c
1.    Weronika Warda 4,07
2.    Dominika Goluch 3,79
3.    Sebastian Stachyra 3,5
Klasa 3a
1.    Anna Szymanek 5,07
2.    Grzegorz Jóźwiak 4,47
3.    Maciej Krawczak 4,33
4.    Piotr Sekuła 4,13
5.    Bartłomiej Wiejak 4,07
6.    Mateusz Sułek 4,07
7.    Artur Rybak 4,0


Klasa 3b
1.    Kinga Mizura 4,4
2.    Magda Kozak 4,2
3.    Weronika Szaruga 4,07


Klasa 3c
1.    Bartosz Gęca 4,86
2.    Szymon Rybak 4,6
3.    Mateusz Madyński 4,4
4.    Aleksandra Kuty 4,33
5.    Paulina Jedut 4,27
6.    Małgorzata Szlendak 4,07
7.    Patrycja Gogacz 4,07
8.    Weronika Pyszczak 4,0

Mistrzowie frekwencji:


1.    Adrianna Bondarenko kl. 1a
2.    Karolina Kozak kl. 1a
3.    Marcelina Maruszak kl. 1a
4.    Mateusz Szaruga kl. 1a
5.    Wojciech Wójcik  kl. 1a
6.    Maja Głuch kl. 1b
7.    Karol Miazga kl. 1b
8.    Mateusz Kowalczyk kl. 1b
9.    Karol Szlendak kl. 1b
10.    Patryk Kubak kl. 2a
11.    Monika Gruda kl. 2c
12.    Jakub Szlendak kl. 2c
13.    Emilia Mikos kl. 3b
14.    Filip Zabiegły kl. 3b

Średnia ocen klas:


1.    Klasa 2a - 3,94
2.    Klasa 1a -  3,66
3.    Klasa 3c - 3,47
4.    Klasa 3a - 3,42
5.    Klasa 1b - 3,39
6.    Klasa 3b - 3,23
7.    Klasa 2b - 3,04
8.    Klasa 2c - 2,72

Osiągnięcia sportowe w skali powiatu:

II miejsce - Sztafetowe biegi przełajowe( awans rejon)
1.    Kozak Karol
2.    Rybak Damian
3.    Biernat Jakub
4.    Jeżyna Bartosz
5.    Sułek Mateusz
6.    Ochal Sebastian
7.    Olszak Dominik
8.    Ziarek Tomasz
9.    Kubak Kamil
10.    Wawer Bartłomiej
IV miejsce Sztafetowe biegi przełajowe (dziewczęta)
1.    Michowska Dominika
2.    Szaruga Adrianna
3.    Szlendak Anna
4.    Kowalik Wioletta
5.    Goluch Dominika
6.    Kamola Aleksandra
7.    Rułka Kamila
8.    Zając Magda
9.    Doroszuk Marta
10.    Szaruga Weronika



Osiągnięcia naszych uczniów:

I.    Zdobycie I miejsca w Konkursie Wiedzy Prawnej i Obywatelskiej organizowanym w ramach seminarium „Postaw na mądrość- Poznaj swoje prawa!”(konkurs dla szkół z Gminy Puławy i Gminy Żyrzyn)
1.    Kamil Kubak- Klasa IIA
2.    Anna Szymanek- Klasa IIIA

II.    Gminny Konkurs Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej – Nagrody laureata otrzymali:
1.    Eryk Mikos ,
2.    Magdalena Zając,
3.    Adrianna Szaruga
4.     Beata Mikos

III.    Gminny Konkurs Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej – wyróżnienia  otrzymali:
1.    Arkadiusz Kuba
2.    Angelika Radzikowska

IV.    Udział uczniów w III Konkursie Zawodoznawczym (dla szkół Powiatu Puławskiego) organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Puławach w ramach V Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „Talent moja przyszłość”
1.    I miejsce – konkurs literacki (wiersz) Magdalena Kozak IIIb

V.    I miejsce w VII edycji Poetyckiego apelu pamięci „… o Niepodległą…” w Kurowie
1.    Magdalena Kozak

VI.    Udział uczniów w III Wojewódzkim Konkursie Antytytoniowym „Nikotynie nie!” – II miejsce w kategorii plakat
1.    II miejsce w kategorii plakat Weronika Pyszczak  IIIc  

VII.    przejście do II etapu IV Ogólonopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
1.    Mateusz Madyński

VIII.     Nagroda Prezydenta Miasta Puławy-
1.    Filip Deja

Do wakacji pozostało:

Time left:
5 5
7 7
Days
1 1
0 0
Hours
0 0
4 4
Minutes
2 2
7 7
Seconds



Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.