WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY - 2017

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

INSPIRACJE TWÓRCZOŚCIĄ JANA PAWŁA II

Pod Patronatem Księdza Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego Stanisława Budzika                            i Starosty Puławskiego Witolda Popiołka oraz Wójta Gminy Żyrzyn - Andrzeja Bujka

ORGANIZATORZY:

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrzynie

CELE KONKURSU:

• Pogłębianie wiedzy uczniów o życiu i działalności Jana Pawła II,
  • Odwoływanie się do uniwersalnych wartości religijnych, patriotycznych i humanistycznych,
  • Rozwijanie wrażliwości i wyobraźni estetycznej,
  • Prezentacja i popularyzacja młodych talentów plastycznych.

KARTA ZGŁOSZENIA

ZASADY UCZESTNICTWA:

• w konkursie mogą  uczestniczyć uczniowie gimnazjów woj. lubelskiego,
  • prace należy wykonać w formacie A-3 i A-4, w dowolnej technice: malarstwo, rysunek, grafika, kolaż, techniki mieszane( bez użycia materiałów sypkich czy nietrwałych: plastelina, modelina, bibuła),
  • ilość nadesłanych prac jest nieograniczona,
  • każda praca na odwrocie winna być czytelnie opisana i zawierać: imię i nazwisko autora, klasę, adres szkoły i numer telefonu( może być pieczątka szkoły),imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana,
  • koszt przesyłki ponosi nadawca,
  • prace nie podlegają zwrotowi i pozostają do dyspozycji organizatora,
  • prace zrolowane, zniszczone czy zbiorowego autorstwa nie będą brane pod uwagę.

TERMIN:

Prace należy przysyłać w  terminie do 24 marca 2017 r. na adres :

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żyrzynie

Ul. Tysiąclecia 143/1

24-103 Żyrzyn

Tel. (o81)8809003

Na opakowaniu prosimy napisać nazwę konkursu.

OCENA PRAC I OGŁOSZENIE WYNIKÓW:

Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły www Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

w dniu 30 marca 2017r.

UWAGI KOŃCOWE:

Uroczysty finał konkursu połączony z wystawą prac nagrodzonych i wyróżnionych odbędzie się w dniu 3 kwietnia (poniedziałek) w budynku szkoły . Rozdanie nagród nastąpi  po konkursie recytatorskim, który rozpoczyna się o godz. 10.00. lub w późniejszym terminie w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

Koszty podróży  pokrywa jednostka delegująca.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W VII– EDYCJI  KONKURSU !