Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Podsumowanie I okresu 2017/2018

 

Średnia szkoły:  3,47                                                              Frekwencja szkoły:  89,28%

Średnie klas:                                                                             Frekwencja klas:

klasa IIa- 3,75                                                                            klasa II a- 90,85%

klasa IIb- 2,84                                                                            klasa II b – 85,39%

klasa IIc- 3,33                                                                             klasa II c – 92,06%

klasa IIIa – 3,84                                                                         klasa III a – 88,19%

klasa IIIb- 3,57                                                                           klasa IIIb- 89,30%

klasa IIIc- 3,46                                                                           klasa III c – 89,91%

Uczniowie z najwyższą średnią z poszczególnych klas:

Klasa IIa

Mikołaj Urbański - średnia ocen 4,62

Paweł Szymanek - średnia ocen 4,62

Jan Gębal - średnia ocen 4,54

Jakub Kowalik – średnia ocen 4,46

Julia Kawka - średnia ocen 4,38

Aleksander Komar – średnia ocen 4,23

Paweł Rybak - średnia ocen 4,23

Gabriela Kozak - średnia ocen 4,08

Anna Kwit - średnia ocen 4,08

Klasa IIb

Anna Góralczyk - średnia ocen 4,38

Klasa IIc

Weronika Wąsik – średnia ocen 4,77

Julia Kamola- średnia ocen 4,31

Klasa IIIa

Kacper Chabros - średnia ocen  5,13

Emilka Miazga - średnia ocen  4,87

Weronika Gałek -  średnia ocen  4,73

Adrian Matraszek - średnia ocen 4,53

Sandra Gogacz - średnia ocen 4, 27

Adrian Wasiak – srednia ocen 4,20

Jakub Nowacki - średnia ocen 4,00

Klasa IIIb

Weronika Staniak - średnia ocen 4,93

Dorota Pataj - średnia ocen 4,60

Natalia Mizak - średnia ocen 4,60

Izabella Furtak - średnia ocen 4,40

Julia Kula – średnia ocen 4,40

Sylwia Struziak – średnia ocen 4,27

Aleksandra Micka – średnia ocen 4,20

Julia Fiborek – średnia ocen 4,07

 

Klasa IIIc

Martyna Mitura- średnia ocen 4,73

Anna Grad – średnia ocen 4,60

Julia Adasik- średnia ocen 4,33

Mikołaj Szaruga – średnia ocen 4,20

Natalia Freliga-  średnia ocen 4,13

 

Stypendyści

stypendia naukowe:

Kacper Chabros klasa-  IIIa średnia ocen 5,13

Uczniowie z zachowaniem wzorowym:

Jan Gębal – IIa

Julia Kawka-  IIa

Gabriela Kozak- IIa

Anna Kwit – IIa

Julia Matraszek - IIa

Paweł Szymanek- IIa

Maciej Wawer - IIa

Anna Góralczyk – IIb

Oliwia Strumnik –IIb

Wiktoria Golcc- IIc

Julia Kamola-IIc

Wiktoria Kokowicz – IIc

Maruszak Bartłomiej – IIc

Weronika Wąsik – IIc

Kacper Chabros – IIIa

Weronika Gałek – IIIa

Adrian Matraszek - IIIa

Emilia Miazga- IIIa

Jakub Nowacki - IIIa

Izabella Furtak –IIIb

Julia Kula-IIIb

Aleksandra Micka – IIIb

Natalia Mizak – IIIb

Dorota Pataj – IIIb

Weronika Staniak – IIIb

Sylwia Struziak – IIIb

Julia Adasik – IIIc

Anna Grad – IIIc

Martyna Mitura – IIIc

Uczniowie ze 100% frekwencją:

Gabriela Kozak - IIa

Klaudia Kieliszak - IIb

Jakub Szlendak - IIc

Piotr Szaruga- IIIa

Paulina Dedera - IIIb

Anna Grad -IIIc

 

Osiągnięcia szkolne, międzyszkolne, międzygminne 1 okres 2017/18

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

Ogólnopolski Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap szkolny

16.XI.2017 r.

Julia Kawka

Ewa Skawińska - Baj

2

Konkurs przedmiotowy języka polskiego

 

Weronika Gałek,  Anastazja Cieloch

Beata Matyjanka

3

Konkurs przedmiotowy z matematyki

 

Kacper Chabros i Adrian Wasiak

K. Jóźwiak

4

Konkurs przedmiotowy z biologii

 

Paweł Szymanek

Ewa Skawińska - Baj

5

III miejsce w drużynowych międzygminnych zawodach w tenisie stołowym

11.02.2018

Dudek Rafał, Krystian Grobel, Szczęsny Konrad

M. Pokora

I. Kozłowska

Osiągnięcia rejonowe

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

Turniej maszyn wiatrowych – eliminacje regionalne w Końskich, awans do ogólnopolskiego finału w Pruszkowie

25. 11. 2017r.

Adrian Matraszek, Kuba Pietrasiak, Patryk Cybula

K. Jóźwiak

 

Osiągnięcia wojewódzkie

 

Opis osiągnięć

Data

Nazwiska uczniów

Przygotowani przez

1

VII Wojewódzki Konkurs Antytytoniowy „Nikotynie NIE”

kategoria - plakat

16.XI. 2017r.

Julia Kula I miejsce

Elżbieta Kałkowska

 



Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.