Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Konkurs

Uwaga !

W związku z nadchodzącym Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, który przypada na dzień 10 grudnia  Szkolny Klub Europejski  wraz z Samorządem Uczniowskim ogłasza konkurs  na temat praw człowieka oraz praw dziecka we współczesnym świecie. Konkurs  będzie składał się z 2 konkurencji:

- indywidualnej,

-klasowej.

Konkurencja indywidualna będzie polegała na  przygotowaniu prezentacji  multimedialnej na temat: „Czy prawa człowieka są przestrzegane we współczesnym świecie?”. W prezentacji  tej należy ująć przede wszystkim przykłady łamania praw człowieka w poszczególnych państwach oraz organizacje międzynarodowe, które zajmują się ochroną tych praw. W prezentacji  mile będą widziane fragmenty filmików oraz ciekawy podkład muzyczny.

Konkurencja międzyklasowa będzie polegała na wykonaniu przez klasę plakatu prezentującego jedno wcześniej wylosowane prawo dziecka.

Losowanie praw odbędzie się 4 grudnia na godz. wychowawczej. Termin składania prac konkursowych indywidualnych i klasowych upływa dnia 13 grudnia w czwartek. Wykonane prace prosimy przekazać pani Annie Grzędzie lub pani Katarzynie Polak.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.