Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Zajęcia z profilaktyki

21 i 22 listopada 2012 roku gościliśmy w naszym gimnazjum terapeutów ds. uzależnień, pracowników puławskiej Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień  MONAR: panią Agnieszkę Stefaniak i pana Leszka Iwaniaka. W ramach realizacji Szkolnego Programu profilaktyki po raz kolejny zorganizowane zostały spotkania z uczniami klas I oraz III.

Spotkania z klasami I poświęcone były tematyce uzależnień od substancji psychoaktywnych. We współczesnym świecie jest to niezwykle ważny problem, ponieważ młodzież, która wchodzi w dorosłe życie jest narażona na wiele niebezpieczeństw.

2-godzinne spotkania z uczniami klas III poświęcone były problematyce HIV i AIDS.Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.