Developed in conjunction with Ext-Joom.com

„Przemoc zawsze boli"

10 listopada 2011r. naszą szkołę odwiedzili pracownicy krakowskiego Teatru Profilaktycznego im. M. Kotańskiego. Przygotowali seminarium warsztatowe „Przemoc zawsze boli”. W jego trakcie poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytania: czy moje zachowanie może kogoś krzywdzić, co dla mnie może być krzywdzące, upokarzające, jak się zachowywać, by nie prowokować sprawców przemocy do atakowania mnie, jak się zachowywać w sytuacji, gdy wobec mnie ktoś stosuje przemoc, jak reagować będąc świadkiem przemocy, do kogo zwrócić się o pomoc i jak to zrobić bezpiecznie, wreszcie, jak skutecznie i bezpiecznie przeciwdziałać przemocy w szkole i poza nią. Spotkanie uzupełniały fragmenty spektakli w wykonaniu krakowskich aktorów, a niektórzy mieli szansę wcielić się w role, pobyć aktorem, gdy prezentowali na scenie własne zakończenia scen profilaktycznych.Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.