Developed in conjunction with Ext-Joom.com

2009-2010

Profilaktyka uzależnień

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dniu 8.06.2010r. w powiatowym konkursie dotyczącym profilaktyki uzależnień „Jestem świadomy – jestem bezpieczny” organizowanym po raz trzeci przez Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Puławach. Konkurs przebiegał w kilku kategoriach: konkurs wiedzy, plastyczny, prezentacja multimedialna oraz wiersze. Łącznie brało w nim udział 134 uczniów. Nasze gimnazjum reprezentowało 9 uczniów. III miejsce w konkursie wiedzy zajęła Emilia Pietrzyk kl. IIa, a wyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna zdobyła Sylwia Cieśla kl. IIIa. Gratulujemy!!

Więcej informacji: http://www.mmpulawy.pl/artykul/gimnazjum-nr-3-jestem-swiadomy-jestem-bezpieczny”-148652.html

Dzień Dziecka / Dzień Sportu 17.06.2010

Dopiero dziś, bo warunki pogodowe nie sprzyjały wcześniej, odbył się na terenie Gimnazjum Dzień Dziecka, Sportu i Radości.  Organizatorzy, czyli p. Iza Bernat, Monika Pokora i p. Tomasz Bielawski zjawili się w szkole już o 7 rano, aby wszystko przygotować na przyjazd uczniów. To im przede wszystkim zawdzięczamy to, że i nauczyciele, i uczniowie bawili się wyśmienicie.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka / Dzień Sportu 17.06.2010

Podręczniki

Uwaga! W dziale Szkoła pojawił się aktualny wykaz podręczników do wszystkich klas na przyszły rok szkolny. Tutaj

Obchody IV rocznicy nadania imienia Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żyrzynie

18 maja miała miejsce uroczysta rocznica nadania naszej placówce zaszczytnego imienia Jana Pawła II. Taka postać  zobowiązuje całe środowisko szkolne do ciągłego zgłębiania nauk, myśli i poezji, a także biografii. Chcemy , aby młodzież naszej szkoły wzbogacała wiedzę i  umiała żyć zgodnie z Jego spuścizną.

Czytaj więcej: Obchody IV rocznicy nadania imienia Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żyrzynie

Mazury 2010

12-14 maja, te dni na pewno zostaną w pamięci każdego z nas.
Juz o 6:45 wszyscy gotowi czekaliśmy z niecierpliwością na wyjazd na urocze Mazury.
Na poaczątku odwiedziliśmy nietypowe muzeum- Muzeum Gwizdka w Gwizdałach, było tam mnóstwo przeróżnych,
kolorowych gwizdków z całego świata.

More Articles...

Strona 1 z 13Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.