Developed in conjunction with Ext-Joom.com

2008-2009

spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim

16 listopada uczennice klas I i III naszej szkoły (te zainteresowane sztuką słowa, recytacją) na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół nr 3 w Puławach, wzięły udział w spotkaniu z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów Roku Szopenowskiego. Podczas spotkania Z. Zamachowski recytował fragmenty listów F. Chopina, towarzyszył mu pianista Robert Grudzień, który grał utwory naszego słynnego rodaka. Po części artystycznej młodzież mogła porozmawiać z mistrzem. Ponad godzinę aktor odpowiadał na pytania dotyczące jego kariery, drogi artystycznej.

X-lecie Gimnazjum

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali"

18 października 2009r.
uroczystość z okazji "Dnia Papieskiego"
"Dziedzictwo Ojców" i X-lecia Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żyrzynie

Czytaj więcej: X-lecie Gimnazjum

Zakończenie Roku Szkolnego 2008/09

Image Nadszedł dla wielu upragniony dzień... koniec roku szkolnego. Pogoda nie sprzyjała dlatego uroczyste zakończenie musiało odbyć się wewnątrz ciasnego budynku naszej szkoły. Na początku obejżeliśmy krótką część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem Pań Beaty Matyjanki i Ewy Skawińskiej-Baj, podczas której między innymi przekonaliśmy się o umiejętnościach wokalnych Agnieszki Skomry. 

Czytaj więcej: Zakończenie Roku Szkolnego 2008/09

Dzień Dziecka


1 czerwca-najwspanialszy dzień dla wszystkich dzieciaczków. W naszej szkole odbyło się wiele różnorodnych konkursów. Każdego rozbawiły ekologiczne stroje przedstawicieli klas. Najbardziej wyróżniała się klasa IIIb. Dziewczyna w modnej spódnicy od Armaniego wykonanej z naturalnego tworzywa; ginekolog, który zadbał o zdrowie każdej uczennicy oraz czerwony pajac.
 Image

Czytaj więcej: Dzień Dziecka

Dzień Papieski

18 maja, w poniedziałek odbyła się III rocznica nadania szkole imienia Jana Pawła II. Uczniowie udali się na Mszę Świętą. Tuż po niej obejrzeliśmy apel, który przygotowała klasa IIIc pod opieką Pani Beaty Matyjanki i Iwony Kozłowskiej. Przedstawienie przybliżyło nam życiorys naszego patrona. Bardzo miło wspominamy ten dzień, który z pewnością utkwi nam na długo w pamięci.

Image 

More Articles...

Strona 1 z 6Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.