Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Strona Główna - Aktualności

,,…Żyję nie tylko da siebie ale i dla innych”

,,Żyję nie tylko dla siebie ale i dla innych” – te słowa przyświecały podczas spotkania poetycko – muzycznego przygotowanego przez  grupę uczniów ,,Aktywu bibliotecznego” , na które zaproszono uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej w Żyrzynie oraz uczniów kl. I gimnazjum

Listopad to czas zadumy nad śmiercią, przemijaniem, to czas refleksji i wspomnień o tych, którzy odeszli.  Z tej okazji młodzież zaprezentowała  program poświęcony listopadowej zadumie. Refleksyjne teksty oraz piosenki  w wykonaniu  chóru szkolnego  wprowadziły nastrój powagi  i skupienia.

Do wakacji pozostało:

Time left:
1 1
2 2
2 2
Days
0 0
0 0
Hours
1 1
9 9
Minutes
3 3
2 2
SecondsTa strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.